edge recruitment

edge recruitment to agencja doradztwa personalnego, zajmująca się rekrutacją specjalistów w branży IT jak również realizacją projektów na inne stanowiska techniczne, inżynierskie, średniego i wyższego szczebla zarządzania.

 

Od 10 lat współpracujemy z pracodawcami z Polski, Europy i USA. Codziennie nawiązujemy nowe kontakty ze specjalistami z branży IT, dzięki czemu posiadamy szeroką bazę kandydatów zainteresowanych nowymi możliwościami rozwoju zawodowego.

 

W edge recruitment tworzymy harmonijną współpracę pomiędzy pracodawcami, kandydatami i naszym zespołem. Nie skupiamy się tylko na jednorazowym projekcie – dążymy do długofalowej współpracy. Działamy na terenie całego kraju oraz zagranicą.

 

Co nas wyróżnia?

 

  • Szybkość działania przy zachowaniu oczekiwanej jakości procesu
  • Dostępność: jeżeli jest taka potrzeba, jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
  • Długofalowe partnerstwo z naszymi klientami i kandydatami: nasze zaangażowanie nie kończy się w momencie zatrudnienia kandydata, jesteśmy cały czas do dyspozycji naszych klientów i kandydatów długo po zamknięciu projektu
  • Doskonała znajomość rynku zdobywana m.in. poprzez udział branżowych spotkaniach oraz stałe monitorowanie rynku zatrudnienia