Dla krakowskiej firmy świadczącej usługi w zakresie komputerowych systemów zarządzania produkcją (MES) oraz rozwiązań analitycznych, zatrudniającej światowej klasy ekspertów w dziedzinie procesów produkcyjnych i logistycznych, poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant/Wdrożeniowiec
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • analiza oraz dokumentowanie wymagań klientów
  • konfigurowanie systemu w oparciu o dokumentację
  • wyjazdy do Europy Zachodniej i USA - 20% czasu pracy
  • przeprowadzanie testów systemu
  • możliwość koordynacji prac zespołu programistów lub wdrożeniowców

Oczekujemy:

  • doświadczenie w projektowaniu baz danych i dobrej znajomość języka SQL
  • doświadczenie w programowaniu C#, Java lub inne
  • zdolności organizacyjnych, sumienności, staranności i dokładności
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość technologii web-owych: HTML / XSLT / CSS / JavaScript / Bootstrap / AngularJS
  • znajomość systemów MES lub/i Business Intelligence
  • zdolności organizacyjne i przywódcze

Oferujemy:

  • ciekawe, różnorodne projekty na światowym poziomie i współpracę z liderami i ekspertami w branży
  • pracę w ambitnym i kreatywnym zespole
  • stabilne zatrudnienie
  • prywatna opieka medyczna Luxmed
  • luksusowe biuro (ogródek/grill) blisko terenów rekreacyjnych
  • parking bez strefy
  • wspólne posiłki, wyjazdy integracyjne
  • standardy korporacyjne bez „otoczki” proceduralnej

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowała Cię ta oferta?