Dla jednego z liderów w Polsce we wdrażaniu rozwiązań klasy enterprise, oficjalnego partnera jednego z największych dostawców oprogramowania e-commerce na rynku europejskim (Shopware), poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior PHP Developer
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • tworzenie założeń architektury systemowej w oparciu o platformy e-commerce na bazie PHP
  • optymalizacja i podnoszenie wydajności pracy platformy na poziomie logiki działania, oraz kodu
  • programowanie rozwiązań na potrzeby projektów wdrożeniowych, rozwojowych o utrzymaniowych działających w oparciu o Shopware, Magento
  • automatyzacja procesu deploymentu projektów
  • merytoryczne wsparcie pozostałych członków zespołu
  • doradzanie w zakresie dostępnych rozwiązań i proaktywne podejście do codziennych obowiązków
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości PHP5, PHP7
  • bardzo dobrej znajomości przynajmniej jednego z wiodących frameworków (Symfony, Zend, Laravel itp.)
  • bardzo dobrej znajomości MySQL
  • znajomości wzorców projektowych
  • wiedzy z zakresu integracji z systemami zewnętrznymi ERP, PIM, WMS (REST API/Webservices)
  • dobrej znajomości pakietu Atlassian
  • przestrzegania standardów PSR
  • praktycznej umiejętności debugowania aplikacji webowych
  • programowania z nastawieniem na bezpieczeństwo aplikacji
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz odpowiedzialności za zrealizowaną pracę

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z Shopware, Magento
  • doświadczenie w pracy z Redis/Varnish/NewRelic/BlackFire.io
  • doświadczenie w pracy z BitBucket, Jira, Confluence
  • podstawowa znajomość bibliotek JavaScript
  • znajomość zagadnień związanych z optymalizacją prędkości działania aplikacji webowych
  • doświadczenie w pracy z Scrum/Kanban

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie i kreatywnym zespole
  • zdobywanie doświadczenia przy ciekawych projektach w branży e-commerce
  • pyszne śniadania organizowane w każdy czwartek
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość zdobycia certyfikatów np. Magento Certified Developer
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowała Cię ta oferta?