Dla jednej z krakowskich firm prowadzącej międzynarodową sieć serwisów oferujących kody rabatowe do sklepów internetowych, poszukujemy osób na stanowisko:

PHP Developer
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • rozwój obecnych produktów webowych oraz infrastruktury analitycznej
  • merytoryczne wsparcie pozostałych członków zespołu
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości PHP5 i wyższe
  • znajomości wzorców projektowych
  • dobrej znajomości MySQL
  • doświadczenia w pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • umiejętności analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • doświadczenie w budowaniu aplikacji przy użyciu frameworka Symfony
  • doświadczenie w pracy z Redis/Varnish, MongoDB
  • umiejętność optymalizowania zapytań do baz danych
  • znajomość technologii frontowych

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie i szybko rozwijającej się firmie
  • pracę w przyjaznej, start-up'owej atmosferze przy ciekawych projektach dla renomowanych klientów
  • prywatna opieka medyczna
  • kody rabatowe i kupony do sklepów internetowych
  • spotkania i wyjazdy integracyjne
  • wewnętrzne kursy i szkolenia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowała Cię ta oferta?