Dla oddziału amerykańskiej agencji interaktywnej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie agencji digital, poszukujemy osób na stanowisko:

Front-end Developer
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • przygotowywanie responsywnych aplikacji na podstawie dostarczonych grafik
  • realizacja animacji po stronie CSS/JavaScript
  • współpraca z uxami, grafikami, testerami, backend developerami i project menedżerami

Oczekujemy:
  • znajomości HTML5, CSS3, JavaScript (ES2015 / ES6), jQuery, Gulp/Grunt, Git
  • doświadczenie z Responsive Web Design,  mobile first oraz optymalizacji stron pod kątem mobile
  • żywego zainteresowania tematem technologii webowych
  • znajomości SASS lub LESS

Mile widziane:
  • znajomość react lub angular
  • Video API, Audio API
  • znajomość systemu kontroli wersji Git lub svn
  • znajomość koncepcji OOCSS
  • RestAPI
  • Babel, webpack

Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie i szybko rozwijającej się firmie
  • pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach dla renomowanych klientów
  • prywatną opiekę medyczną
  • Multisport
  • wewnętrzne i zewnętrzne kursy i szkolenia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowała Cię ta oferta?