Dla jednego z liderów w Polsce we wdrażaniu rozwiązań klasy enterprise, oficjalnego partnera jednego z największych dostawców oprogramowania e-commerce na rynku europejskim (Shopware), poszukujemy osoby na stanowisko:

PHP Developer
Miejsce pracy: Kraków  / Rzeszów

Zadania:

  • współtworzenie zespołu pracującego nad konkretnym projektem e-commerce
  • rozwój funkcjonalności dopasowanych biznesowo pod konkretnego klienta
  • integracja z systemami zewnętrznymi (SAP, IFS)
  • aktywny udział w spotkaniach grup roboczych z innych działów

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości PHP5, PHP7
  • bardzo dobrej znajomości przynajmniej jednego z wiodących frameworków (Symfony, Zend, itp.)
  • bardzo dobrej znajomości MySQL
  • znajomości środowisk pracy SVN i GitHub
  • pomysłowości i zaangażowania
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz odpowiedzialności za zrealizowaną pracę
  • podstawowej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość Magento
  • znajomość frameworków Angular.JS, JQuery

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie i kreatywnym zespole
  • zdobywanie doświadczenia przy ciekawych projektach w branży e-commerce
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość zdobycia certyfikatów np. Magento Certified Developer
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowała Cię ta oferta?