Dla oddziału amerykańskiej agencji interaktywnej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie agencji digital, poszukujemy osób na stanowisko:

Back-end Developer
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • prowadzenie prac programistycznych, przygotowywanie aplikacji, systemów CMS i innych, w tym:
  • analiza wymagań projektowych
  • możliwość proponowania własnych rozwiązań w zakresie technologii, architektury
  • implementacja rozwiązań
  • modyfikacja i optymalizacja kodu istniejących serwisów
  • konsultacje, wspieranie przygotowywania wycen
  • współpraca z project managerami, testerami i front-end developerami
Oczekujemy:
  • doświadczenia na stanowisku PHP developera
  • dobrej znajomości PHP5/7, OOP
  • dobrej znajomości MySQL
  • dobrej znajomości Symfony2/3 lub Yii2 lub innego frameworka PHP
  • znajomości systemu Git
  • podstaw JavaScript, CSS, HTML, XML, AJAX
  • znajomości dobrych praktyk programistycznych
  • otwartości na pracę w różnych technologiach
Mile widziane:
  • doświadczenie z CMS Drupal
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie i szybko rozwijającej się firmie
  • pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach dla renomowanych klientów
  • prywatną opiekę medyczną
  • Multisport
  • wewnętrzne i zewnętrzne kursy i szkolenia
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowała Cię ta oferta?