Dla naszego Klienta, startupu technologicznego, rozwijającego produkt rewolucjonizujący działalność przedsiębiorców i firm, poszukujemy osoby na stanowisko:

DevOps Engineer
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

  • udział w tworzeniu i utrzymywaniu systemów informatycznych autorskiej platformy firmy, a także zapewnianie ich bezpieczeństwa, monitorowania i ciągłości działania
  • publikowanie aplikacji na środowisko produkcyjne oraz wdrożenie w firmie mechanizmów ciągłego dostarczania (Continuous Delivery)
  • udział w projektowaniu, wdrażaniu i rozwijaniu rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo platformy oraz usprawniających zarządzanie ciągłością działania (BCM)
  • zapewnienie szybkiego wykrywania i obsługi wszelkich incydentów oraz w obsłudze sytuacji krytycznych dla stabilności platformy
  • udział w analizie ryzyk i przeciwdziałaniu im oraz tworzeniu i przeglądach funkcjonujących polityk, procedur i praktyk dotyczących infrastruktury IT
  • współpraca z administratorami systemów, developerami oraz osobami zarządzającymi produktem analitykami, testerami i ekspertami z branży, a także zewnętrznymi dostawcami usług
  • realny wpływ na rozwój polityki bezpieczeństwa i BCM
  • budowanie i wpływ na świadomość pracowników w zakresie bezpieczeństwa infrastruktury IT

Oczekiwania:

  • dobra znajomość rozwiązań IaC (Ansible i Kubernetes)
  • doświadczenie w zarządzaniu zwirtualizowaną chmurową infrastrukturą
  • znajomość środowiska Microsoft Azure - przynajmniej w zakresie serwerów wirtualnych Linux, dysków zarządzalnych i usług sieciowych
  • umiejętność instalacji i konfiguracji w środowisku Linux aplikacji takich jak: Apache, Nginx, MongoDB
  • stosowanie praktyk bezpieczeństwa w codziennej pracy
  • stosowanie praktyk "clean code" i "clear design"
  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie developerskie
  • znajomość aplikacji Microsoft DevOps (TFS) lub Visual Studio Team Services (VSTS)
  • znajomość środowisk Google Cloud, AWS
  • znajomość rozwiązań kryptograficznych
  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo systemów: hardening systemów i aplikacji, firewalle sieciowe i aplikacyjne, zapewnienie integralności /autentyczności / niezaprzeczalności logów systemowych i aplikacji, wdrażanie zabezpieczeń 2FA, niezawodne mechanizmy tworzenia kopii zapasowych danych i konfiguracji itp.
  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań zapewniających ciągłość działania i procedur disaster recovery

Oferujemy:

  • udział w tworzeniu nowatorskich projektów
  • opiekę medyczną
  • pakiet sportowy
  • budżet szkoleniowy
  • eventy firmowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowała Cię ta oferta?