Naszym klientem jest krakowska agencja reklamowa full service założona w 2010 roku, działająca w obszarach strategii, ATL, BTL, packaging, digital. Od trzech lat są najbardziej utytułowaną agencją z Krakowa w najważniejszym polskim konkursie reklamowym (Effie Awards). Agencja bez sztampy i konwenansów, idąca w jakość, a nie ilość, posiadająca jedno z lepszych portfolio w Polsce.

Szukamy osób, które znają już pracę agencyjną i przynajmniej od trzech lat pracują nad dużymi projektami. Jest to super miejsce dla ambitnych, energicznych ludzi, którzy z miejsca mogą trafić do dużych projektów i otrzymać sporą dozę samodzielności.

Copywriter/Senior Copywriter
Lokalizacja: Kraków

Oczekiwania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej o podobnym profilu.
  • Portfolio dowodzące wszechstronności warsztatu i obejmujące znaczące realizacje dla znaczących marek.
  • Doświadczenie w pracy nad dużymi, wielokanałowymi kampaniami, uwzględniającymi ATL/TV i pracę nad big ideami.
  • Bardzo dobra znajomość popkultury.
  • Swoboda prezentacyjna.
  • Ambicja, komunikatywność, bezpretensjonalność.
  • Słabość do przemyślanych, syntetycznych, prostych idei.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Zadania

  • Samodzielna i grupowa praca nad projektami z zakresu TV, BTL, ATL, digital i komunikacją 360.
  • Praca dla największych marek w Polsce.
  • Czynny udział w projektach na każdym etapie ich realizacji (koncepcja, nadzór nad realizacją).

Oferujemy

  • Ambitne wyzwania zawodowe.
  • Dużą samodzielność.
  • Płaską strukturę, brak szklanego sufitu.
  • Stopniową budowę kompetencji strategicznych.
  • Regularne szkolenia, warsztaty, konferencje budujące kompetencje.
  • Ambitny, przyjazny, doświadczony zespół.

to ci się spodoba
Pakiet medyczny
Multisport
Rozwój osobisty
Budżet szkoleniowy
 Multisport
Zainteresowała Cię ta Oferta?
Wyślij nam swoje cv
Edge Team
Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.