twoje doświadczenie
  • Dobra znajomość rozwiązań IaC (Ansible i Kubernetes).
  • Znajomość środowiska Microsoft Azure – przynajmniej w zakresie serwerów wirtualnych Linux, dysków zarządzalnych i usług sieciowych.
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji w środowisku Linux aplikacji takich jak: Apache, Nginx, MongoDB.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zwirtualizowaną chmurową infrastrukturą.
  • Stosowanie praktyk “clean code” i “clear design”.
więcej mniej
twoje zadania
  • Udział w tworzeniu i utrzymywaniu systemów informatycznych autorskiej platformy firmy, a także zapewnianie ich bezpieczeństwa, monitorowania i ciągłości działania.
  • Publikowanie aplikacji na środowisko produkcyjne oraz wdrożenie w firmie mechanizmów ciągłego dostarczania (Continuous Delivery).
  • Udział w projektowaniu, wdrażaniu i rozwijaniu rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo platformy oraz usprawniających zarządzanie ciągłością działania (BCM).
  • Zapewnienie szybkiego wykrywania i obsługi wszelkich incydentów oraz w obsłudze sytuacji krytycznych dla stabilności platformy.
  • Udział w analizie ryzyk i przeciwdziałaniu im oraz tworzeniu i przeglądach funkcjonujących polityk, procedur i praktyk dotyczących infrastruktury IT.
  • Współpraca z administratorami systemów, developerami oraz osobami zarządzającymi produktem analitykami, testerami i ekspertami z branży, a także zewnętrznymi dostawcami usług.
to ci się spodoba
Eventy firmowe
Pakiet medyczny
Multisport
Budżet szkoleniowy
 Multisport
Zainteresowała Cię ta Oferta?
Wyślij nam swoje cv
Edge Team
Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.