Nasz klient to firma, która w ciągu ostatnich kilku lat przekształciła się ze startup’u z fajnym pomysłem w prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 100 pracowników.
Jest to międzynarodowy serwis internetowy, udostępniający użytkownikom kody rabatowe do sklepów internetowych. Powstał w Krakowie, teraz obecny już w 44 krajach, a w kilkunastu z nich (w tym w Polsce) jest niekwestionowanym liderem rynku.

Zespół ustawicznie powiększany jest o ludzi z pasją, zaangażowaniem i ciekawymi pomysłami, a teraz do biura w Krakowie szukamy Frontend Developera.

Frontend Developer
Lokalizacja: Kraków/model hybrydowy

Doświadczenie/umiejętności:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych.
  • Bardzo dobra znajomość technologii webowych (JavaScript, HTML5, CSS, JQuery, Webpack, RWD, Bootstrap).
  • Znajomość zagadnień optymalizacji frontowych, SEO.
  • Dbałość o szczegóły, samodzielność.
  • Wiedza w zakresie architektury i funkcjonalności serwisów internetowych.
  • Doświadczenie w pracy z REST, Git.
  • Doświadczenie w pracy w wieloosobowym zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość React.js.
  • Chęć do rozwijania się oraz pogłębiania wiedzy.
  • Znajomość technologii mobile (React Native).
  • Kreatywność i umiejętność organizacji własnej pracy.

Zadania

  • Rozwój nowych funkcjonalności oraz utrzymywanie dotychczasowych rozwiązań.
  • Uczestniczenie w procesie projektowania aplikacji zarówno pod względem UI/UX jak i architektury.
  • Ścisła współpraca z deweloperami — Frontend, Backend, Mobile.
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej.
  • Testowanie wytworzonego kodu.
  • Code review pracy innych programistów.

to ci się spodoba
Elastyczne godziny pracy
Pakiet medyczny
Multisport
Praca zdalna
 Multisport
Zainteresowała Cię ta Oferta?
Wyślij nam swoje cv
Edge Team
Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.