twoje doświadczenie
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z .NET i C# (mile widziana znajomość ASP.NET Core 2+).
  • Bardzo dobra znajomość TypeScript/JavaScript (mile widziana znajomość jednego z frameworków: React.js, Angular, AngularJS).
  • Znajomość wzorców projektowych użytecznych podczas tworzenia aplikacji w wyżej wymienionych technologiach.
  • Umiejętność praktycznego przekazywania wiedzy na podstawie doświadczenia.
  • Znajomość Git.
  • Znajomość NHibernate.
  • Znajomość relacyjnych baz danych (preferowany MS SQL).
więcej mniej
twoje zadania
  • Projektowanie, budowa i rozwój aplikacji.
  • Uczestnictwo we wszystkich fazach tworzenia nowych funkcjonalności.
  • Dobór technologii i rozwój architektury.
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu w realizacji celów.
  • Bezpośredni wpływ na rozwój globalnego produktu.
  • Decyzyjność w zakresie realizacji zadań (narzędzia, metody).
  • Praca z nowymi technologiami.
to ci się spodoba
Elastyczne godziny pracy
Lekcje języka obcego
Pakiet medyczny
Ubezpieczenie
Multisport
Miejsce parkingowe
Budżet szkoleniowy
 Multisport
Zainteresowała Cię ta Oferta?
Wyślij nam swoje cv
Edge Team
Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.