twoje doświadczenie
  • Bardzo dobra znajomość technologii Java (8 lub wyżej).
  • Zrozumienie programowania obiektowego.
  • Ogólna wiedza z zakresu baz danych.
  • Podstawowa wiedza z zakresu architektury oprogramowania.
  • Znajomość piramidy testów oraz TDD i BDD.
  • Systemy rozproszone DDD, Hexagonal Architecture, Event Sourcing, CQRS Spring, MongoDB, Kafka lub RabbitMQ, Kubernetes, Git, Gradle.
więcej mniej
twoje zadania
  • Współtworzenie głównej platformy firmy oraz pozostałych produktów i usług.
  • Praca w dziedzinie podpisu elektronicznego.
  • Współpraca zarówno z osobami z obszaru biznesu jak i specjalistami branży IT.
  • Wpływ na rozwój platformy oraz jej architektury zgodnie ze światowymi standardami oraz dobrymi praktykami.
  • Implementowanie bezpiecznych i skalowalnych funkcjonalności.
to ci się spodoba
Eventy firmowe
Elastyczne godziny pracy
Pakiet medyczny
Multisport
 Multisport
Zainteresowała Cię ta Oferta?
Wyślij nam swoje cv
Edge Team
Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.