Naszym klientem jest firma, która w ciągu ostatnich kilku lat przekształciła się ze startup’u z fajnym pomysłem w prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 100 pracowników. Są obecni już w 44 krajach, a w kilkunastu z nich są niekwestionowanymi liderami rynku. Zespół ustawicznie powiększany jest o ludzi z pasją, zaangażowaniem i ciekawymi pomysłami.

Jeśli interesuje Cię praca w firmie produktowej, w młodym, ale dobrze zorganizowanym zespole, w startup’owej atmosferze, to może to być dobre miejsce dla Ciebie.

PHP Developer
Miejsca pracy: Kraków

Oczekiwania

  • Dobra znajomość PHP5 i wyższe.
  • Znajomość wzorców projektowych.
  • Dobra znajomość MySQL.
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji przy użyciu frameworka Symfony.
  • Doświadczenie w pracy z Redis/Varnish, MongoDB.
  • Umiejętność optymalizowania zapytań do baz danych.
  • Znajomość technologii frontowych.

Zadania

  • Rozwój produktów webowych oraz infrastruktury analitycznej.
  • Merytoryczne wsparcie pozostałych członków zespołu.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.

to ci się spodoba
Elastyczne godziny pracy
Multisport
Pakiet medyczny
Rozwój osobisty
 Multisport
Zainteresowała Cię ta Oferta?
Wyślij nam swoje cv
Edge Team
Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.