Dla naszego Klienta, startupu technologicznego, rozwijającego produkt rewolucjonizujący działalność przedsiębiorców i firm, poszukujemy osoby na stanowisko:

Java Developer
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

  • wzmocnienie zespołu backendowego, odpowiedzialnego za tworzenie nowych aplikacji w architekturze mikroserwisów
  • tworzenie nowych funkcjonalności związanych z zarządzaniem procesu obiegu dokumentów, e-identyfikacją;
  • dostosowywanie aktualnej aplikacji do wymogów klientów bankowych/instytucjonalnych
  • współpraca z zespołem scrumowym: programistami backendowymi i frontendowymi, Scrum Masterem, Product Ownerem, testerami, a także z zespołem produktowym (analitycy, UX)

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka Java (min. 3 lata doświadczenia)
  • bardzo dobra znajomość Spring

Mile widziane:

  • znajomość Kotlin
  • znajomość środowiska Microsoft TFS lub Visual Studio Team Services (VSTS)
  • znajomość technologii Docker, Cucumber (BDD), MongoDB
  • doświadczenie w pracy w modelu Continuous Integration i Continuous Delivery, doświadczenie w DDD, TDD

Oferujemy:

  • opiekę medyczną
  • pakiet sportowy
  • budżet szkoleniowy
  • eventy firmowe
  • wygodna lokalizacja
Zainteresowała Cię ta Oferta?
Wyślij nam swoje cv
Edge Team
Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.