Dla naszego Klienta - firmy konsultingowej, jednego z największych polskich dostawców usług IT, największego polskiego partnera producenta światowej klasy zaawansowanego oprogramowania do zarządzania firmą poszukujemy osoby:

Konsultant  SAP  (Specjalizacja BLT)
Miejsce pracy: Warszaw, Kraków, Bydgoszcz, Poznań, inne

Zakres obowiązków:

  • analiza specyfikacji wymagań klienta wobec systemu SAP w zakresie projektów transformacji systemów SAP
  • planowanie termonów, zasobów i budżetów realizowanych prac
  • zapewnienie  właściwego przebiegu procesu transferu danych (udział w testach)
  • udział i kierowanie projektami wewnętrznymi
  • prowadzenie szkoleń zespołów wdrożeniowych i nowych konsultantów
  • przygotowanie materiałów instruktażowych/szkoleniowych i prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych
  • przygotowanie publikacji na temat zintegrowanych systemów informatycznych w czasopismach i wydawnictwach fachowych oraz udział w konferencjach i seminariach tematycznych

Oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia w SAP w dowolny module (np. HR, FI, Logistyka, ABAP, inne)
  • znajomości struktur tabel w SAP w zakresie swojego modułu
  • komunikatywności oraz umiejętności przekazywania wiedzy
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/ lub niemieckiego
  • dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz jasny i czytelny system premiowania za efekty pracy
  • zadaniowy tryb pracy
  • 3/4 praca zdalna, a 1/4 na miejscu u klienta lub w siedzibach spółek zagranicznych
  • możliwość wyboru ścieżki rozwoju i szkoleń w zależności od indywidualnych planów rozwoju oraz uzyskania odpowiednich certyfikatów
  • prywatną opiekę medyczną Allianz
  • dofinansowanie do karty Benefit
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do wypoczynku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowała Cię ta oferta?