Dla oddziału amerykańskiej agencji interaktywnej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie agencji digital, poszukujemy osób na stanowisko:

.NET Developer
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • odpowiedzialność za realizację dużych projektów internetowych dla największych marek
  • tworzenie oprogramowania we współpracy z doświadczonymi programistami, bardzo często w środowisku międzynarodowym

Oczekujemy:

  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w ASP.NET MVC
  • bardzo dobrej znajomości języka C#
  • bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych
  • doświadczenia w pracy z SQL Server
  • podstawy JavaScript, CSS, HTML, XML, AJAX
  • znajomości dobrych praktyk programistycznych
  • doświadczenia w pisaniu testów jednostkowych
  • znajomości systemów kontroli wersji i narzędzi automatyzujących (Git, Jenkins)

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z Sitefinity CMS
  • doświadczenie w pracy w rozproszonym, międzynarodowym zespole
  • otwartość na pracę w różnych technologiach

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie i szybko rozwijającej się firmie
  • pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach dla renomowanych klientów
  • prywatną opiekę medyczną
  • Multisport
  • wewnętrzne i zewnętrzne kursy i szkolenia

Zainteresowała Cię ta oferta?