Dla krakowskiej firmy świadczącej usługi w zakresie komputerowych systemów zarządzania produkcją (MES) oraz rozwiązań analitycznych, zatrudniającej światowej klasy ekspertów w dziedzinie procesów produkcyjnych i logistycznych, poszukujemy osób na stanowisko:

Solution Maintenance Consultant
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • analiza oraz dokumentowanie wymagań Klientów
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • konfigurowanie systemu w oparciu o dokumentację
  • tworzenie nowych funkcjonalności zgodnie z wymaganiami Klientów
  • przeprowadzanie testów systemu
  • możliwość koordynacji prac zespołu programistów lub wdrożeniowców
  • możliwość pracy zmianowej (na nocnej zmianie 150% stawki standardowej)

Oczekujemy:

  • doświadczenie w projektowaniu baz danych i bardzo dobrej znajomość języka SQL
  • doświadczenie w programowaniu C#, Java lub inne
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość technologii webowych: HTML / XSLT / CSS / JavaScript
  • znajomość systemów MES lub/i Business Intelligence

Oferujemy:

  • ciekawe, różnorodne projekty na światowym poziomie i współpracę z liderami i ekspertami w branży
  • pracę w ambitnym i kreatywnym zespole
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • kartę Multisport
  • luksusowe biuro (ogródek/grill) blisko terenów rekreacyjnych
  • wspólne posiłki, wyjazdy integracyjne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowała Cię ta oferta?